سریع، ساده  ،کاربردی

 اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک کسب و کار
و یا بررسی مهارت های ارتباطی ندارید ، مطالب این سایت
بطور خلاصه ،کاربردی و ساده در اختیارتان  است.
 

ثبت نام

 
   

 
 

 

 

پر بحث ترین ها

آخرین مطالب
«مايتی لبز» چيست ؟
«مايتی لبز» (Mighty Labs) يک برنامه پيش شتابدهنده برای کارآفرينهای درحال رشد است که آماده اند ايده هايشان را به کسب و کارهای پررونق تبديل کنند.
9 ویژگی افراد خلاق در یک اینفوگرافیک
بررسی نشان می دهد که هر چند افراد خلاق از هوش بالاتر از متوسط برخوردار هستند،اما برای اینکه فرد بسیار خلاقی باشید ضرورتا نباید نابغه باشید ،افراد خلاق تازگی و بدیع بودن را ترجیع می دهند،پیچیدگی مسائل توجه آنان را جلب می کند و به قضاوتهای مستقل می پرد
عادت های بدی که درآمد شما را کاهش می دهد
در هر کسب و کاری میشه این این موضوع را بررسی کرد که کسب درآمد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. تعیین بودجه ای محدود، کاستن از هزینه ها، و پس انداز بیشتر می توانند در به حد اکثر رساندن رشد شخصی شما از لحاظ مالی تأثیر زیادی داشته باشند.
پنج عادت صبحگاهی کارآفرین های موفق
صبح بیشترین تأثیر را روی روز شما دارد. کارهایی که صبح ها انجام می دهید، روی بهره وری شما در تمام طول روز اصر می گذارند و در نهایت در موفقیت شما به عنوان یک کارآفرین نقش زیادی دارند. در این مطلب پنج راه برای افزایش بهره وری شما در طول روز را ارائه می
10 تا از بهترین نشانه ها که معلوم میکنه تو یک کارآفرین بدنیا اومدی
تقریباً 43 درصد از کودکان و نوجوانان آمریکایی باور دارند که در آینده می توانند کسب و کاری برای خودشان ایجاد کنند، در حالی که تنها 13 درصد از آنها موفق به انجام این کار می شوند.
سوالاتی که نشون میده شما کارآفرین هستید یا خیر
بیاید با هم این سوالات را بررسی کنیم و ببینیم آیا کارآفرین هستیم یا نه؟
روش هایی برای مقابله با آدم های بد دهن
برای همه پیش میاد که با آدمی روبه رو بشیم که اصول اخلاقی رو در حرف زدن رعایت نکنه. حالت تدافعی گرفتن در مقابل همچین آدم هایی کاملا طبیعی هستش و با هر عصبانیت هم یک مقدار فرسایش ذهنی همراه خواهد بود اما روش های دیگه ای هم وجود داره که می تونید
خطاهای مهلک در رهبری
رهبری یکی از چالشی ترین کارهایی است که هر فردی می تواند انجام دهد. اینکه شما چقدر تجربه دارید اهمیت ندارد زیرا انجام رفتار درست و مناسب یکی از وظایف تمام نشدنی است. در این مقاله خطاهای مهلکی که یک رهبر باید از آن ها دوری کند را بررسی می کنیم.
اهمیت اولین برخورد برای کارآفرینان + اسلاید
اولین برخوردهاست که همیشه در ذهن باقی می ماند. هنگامی که برای اولین بار فردی را ملاقات می کنید مهم است که بتوانید تاثیری مثبت و عمیق از خود در ذهن او ایجاد کنید.
اصول مختصر و مفید موفقیت + اسلاید
در این مقاله اصول موفقیت را به شکل مختصر و مفید برای شما بازگو می کنیم. احتمالا هر کدام از این اصول را می توان به حدی گسترش داد که تبدیل به یک کتاب شود.

12345678910

11121314

 

پربازدید ترین ها

 
 
 
مدیریت کارآفرینی

 

مهارت‌های فردی
ویدئوها
رویدادها
 
 
 
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
 
 
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir