سریع، ساده  ،کاربردی

 اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک کسب و کار
و یا بررسی مهارت های ارتباطی ندارید ، مطالب این سایت
بطور خلاصه ،کاربردی و ساده در اختیارتان  است.
 

ثبت نام

 
   

 
 

 

 

پر بحث ترین ها

آخرین مطالب
کارهایی که هر مدیر تاثیرگذاری انجام می دهد
آیا به عنوان یک مدیر تاثیرگذاری و محبوبیت خوبی دارید؟ شما می توانید مدیری باشید که به کارمندان خود امر و نهی کنید و یا به آن ها دستور بدهید اما این شاید روش مناسبی برای محبوبیت نباشد. در استارت آپینگ ویژگی های مدیران تاثیر گذار را بررسی خواهیم کرد.
چهار درسی که از ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی باید گرفت
ورزشگاه اکسل سل لندن در تابستان 2012 میزبان بزرگان کشتی فرنگی بود ، منزلگاه دلیران دنیا ... مردان نام آور "محمد بنا" ، معمار کشتی ایران با روایتهای حماسی هادی عامل ، در آوردگاه دلیران ،همچون شیر غریدند و در دل تک تک اهالی این سرزمین رخنه کردند..
شگفت انگیزترین مدیر باشیم
مدیران کارآفرین نقش بسیار مهمی در تغییر و رشد اقتصادی دارند. سازمان های امروزی به مدیرانی نیازمند است‎ که تمایل دارند با هنجارهای موجود هماوردی و چالش نمایند.
3گام شگفت انگیز جذب مشتری ، برای کارآفرینان
یکی از مهمترین نکات برای کارآفرینان جذب مشتری است ، مشتری محور اصلی هر کسب و کاری است و جذب مشتری یکی از کارهای مهمی است که باید همیشه با آن فکر کنید. در این مقاله گام هایی برای جذب مشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد. با استارت آپینگ همراه باشید .
زنان کارآفرین موفق چه ویژگی هایی دارند؟
زنان روز به روز در سراسر جهان نقش های بزرگ تری در اقتصاد بازی می کنند. با کسب موفقیت های روز افزون توسط زنان در این مقاله قصد داریم ویژگی های زنان کارآفرین موفق را بررسی کنیم. با استارت آپینگ همراه باشید
خوزستان میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی فرآفرین در حوزه ICT شد.
یکبار دیگر استان خوزستان میزبان رویدادی ملی در حوزه ICT شد. فرآفرین رویداد ملی کارآفرینی است که توسط سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) سازمان جهاد دانشگاهی کشور طراحی‌شده است.
راهکارهایی برای داشتن یک کسب و کار موفق خانگی
داشتن یک کسب کار خانگی پرسود آرزوی بسیاری از مردم می باشد. در کسب و کار خانگی شما حتی لازم نیست فضایی را اجاره کنید. اما داشتن یک کسب و کار خانگی با چالش هایی هم همراه است.
رازهای مدیریتی جک ولش برای کارآفرینان
جک ولش مدیر افسانه‌ای جنرال الکتریک، پویاترین شرکت آمریکایی که از نظر ارزش در بازار طی سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ همواره درصدر شرکت های بزرگ جهانی قرار داشته است. او نامزد مدیر قرن گردید.
بعنوان کارآفرین چگونه بحران را مدیریت کنیم؟
نیروهای خارجی همیشه باعث می شوند که شرایط مختلف و بحرانی پیش بیاید، اما ما هم نیرویی قدرتمند در درون داریم که می توانیم با استفاده از آن بحران را مدیریت کنیم. زمانی که اوضاع و موقعیت‌تان به هم می‌ریزد و دستخوش آشفتگی قرار می‌گیرد، شما می‌بایست همانن
اشتباهات نابخشودنی کارآفرینان در بازاریابی
کار آفرینان باید بدانند که بازاریابی برای هر کسب و کاری یک موضوع اساسی می باشد ، علی الخصوص کسب و کارهای نوپا ، یک اشتباه کوچک در این مورد

12345678910

11121314

 

پربازدید ترین ها

 
 
 
مدیریت کارآفرینی

 

مهارت‌های فردی
ویدئوها
رویدادها
 
 
 
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
 
 
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir