پر بحث ترین ها
 
شش توصیه برای افزایش بهره وری در محیط کار و زندگی
نوشته سردبیر دوشنبه 29 شهریور 1395

چطور هر فردی بهره وری و یا عدم بهره وری خود را  میتواند تشخیص دهد؟ برای پاسخ به این سوال با این جمله شما را راهنمایی میکنیم که بهره ور بودن یک فرد به این معنی نیست که قادر به انجام همه کارها باشد، هر چند اگر بتواند چنین باشد که بسیار عالی خواهد بود.
مدیرعامل و مؤسس شرکت BeOne، درباره  بهره وری و معنای آن می گوید: «شما هیچ وقت قادر نخواهید بود که همه ی کارها را انجام دهید. بهره وری به مفهوم انجام همه ی کار ها نیست، بلکه به معنای گزینش کار های با اولویت بیشتر و انجام آنهاست».
این مدیر عامل هم چنین برای نیل به این هدف و افزایش بهره وری شخصی و تیمی ۶توصیه ی سودمند ارادئه می کند ، در ادامه با استارت آپینگ همراه باشید


1- اول صبح مهم ترین کار خود را انجام دهید تا در ادامه روز کارهای جزیی تر را انجام دهید اما اگر برعکس عمل کنید آنگاه ممکن است اول صبح کارهای جزیی مانند چک کردن ایمیل را انجام دهید و کار مهم تان را تحت تاثیر قرار داده و نتوانید تا پایان روز آن را انجام دهید.

 
2- اولویت ها باید برای شما مشخص باشد و تمرکز کاملی بر آنها داشته باشید. انجام هر کاری برای شما ممکن است ،  اما نیاز به انجام هر کاری نیست.

 
3- دقیقا مانند ورزش کردن، برای انجام کارها نیز صبح اول وقت بهترین زمان است و نتایج بهتری برای شما به ارمغان خواهد داشت.جالب است بدانید که انگیزه نیز هم چون ماهیچه است و با نزدیک شدن به پایان روز توانش تحلیل می رود. 
4- حتما کاری که شروع کرده اید را به اتمام رسانده و سپس کار دیگری را آغاز نمایید. باید بدانید که انسان ها قادر به انجام چند کار به صورت هم زمان نیستند. پس بهتراست کاری را به پایان برسانید و سپس سراغ کار دیگری بروید. اگر کاری نصفه رها  کنید، آنگاه از این شاخه به آن شاخه خواهید پرید و در آخر پیشرفت آنچنانی نخواهید داشت.

 
5- هر روز صبح برنامه ی آن روز  را مشخص کنید و به اهداف خود پایبند باشید.

 
6- برای افزایش تمرکز  برنامه ی روزانه ی خود را روی مکتوب کنید؛ ابزار های فناورانه موجب حواس پرتی ما میشوند.برنامه روزانه خود را در یک دفترچه ی یادداشت کنید. استفاده از یک قلم و کاغذ حواس پرتی شما را به حداقل میرساند.

منبع : inc.com


برچسب‌ها افزایش بهره وری برنامه ریزی بازدهی کارتیمی بهره وری


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir