پر بحث ترین ها
 
سه نکته برای رونق موفق محصول یک استارت‌آپ
نوشته سردبیر سه شنبه 30 شهریور 1395

پس از آن که راه اندازی استارت‌آپ موفقی بر مبنای یک محصول یا خدمت شکل گرفت. وارد مرحله جدیدی از رشد خواهید شد که محصول یا خدمت خود را توسعه دهید.
مؤسس شرکتBetter Body Bootcampکایسر سراجادین(Kaiser Serajuddin)   بر این باور است که توسعه فوری محصولات و خدمات قادر است در بلند مدت به کسب‌وکار شما صدمه وارد کند.
تعداد زیادی از استارت‌آپ‌ها ،  هنگام گسترش محصولات و خدمات خود مرتکب این اشتباه می‌شوند. آن‌ها قبل از اینکه محصولات و خدمات اصلی خود را به نحو احسن تکمیل کنند اقدام به توسعه محصولات و خدمات خود می‎کنند.
سراجادین پیرامون این مسئله نکات زیر را بیان کرده است:
 
شناخت واقعی مشتریان محصول یا خدمت
یکی از بزرگترین اشتباهات استارتاپ ها ، تلاش برای بازاریابی محصول وخدمات خود برای همه است . پیشنهاد می‌ شود که وقت گذاشته و یک فترچه در رابطه با بازار هدف خود مکتوب نمایید. در این دفترچه به پاسخ این پرسش ها که :  مشتری من کیست ؟ روز را چگونه سپری می ‎کند؟ مشغول به انجام چه کاری است ؟  نیازهایش و خواسته‌های او چیست ؟  بیندیشید.

 

 
 
 
به خاطر داشته باشید که مشتریان شما باهوش هستند.
شاید یکی از دلایل شکست شرکت ها در توسعه محصول و پایگاه مشتری این بوده که مشتریان فعلی خود را فراموش کرده اند و به آنان توجه نکرده اند. اگر شما محصول فعلی خود را نحو احسن کامل کنید، آنگاه به سادگی می‎توانید در آن تنوع ایجاد کرده و آن را گسترش دهید.

 
میدان را ترک نکنید
برخی از استارتاپ ها ، پس از مدتی کوتاه دچار بی انگیزگی شده و ممکن است کسب و کار خود را تعطیل کنند که این بسیار سخت است. ممکن است با تلاش و زحمت بسیار جلو بروید اما اگر میدان را ترک نکرده و به آن بچسبید و بر روی آن تمرکز کنید، سرانجام موفق به بهینه‌سازی آن شده و می‎توانید بهترین محصول ممکن را به مشتریان هدف تحویل دهید. هرچقدر که بیشتر بر روی محصول و خدمات خود تمرکز کنید، موجب موفق تر شدن استارتاپ تان میشود.

منبع : businessnewsdaily.com


برچسب‌ها محصول خدمت توسعه محصول جدید مدیر محصول بازاریابی استارتاپ


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir