پر بحث ترین ها
 
سه توصیه سلامتی به کارآفرینان جهت جلوگیری از سکته مغزی
نوشته سردبیر دوشنبه 05 مهر 1395

تحقیقات نشان داده است که ارتباط معناداری میان ساعات کاری طولانی و افزایش خطر سکته مغزی وجود دارد. کسانی که امکان کاستن از ساعات کاری را ندارند خصوصا برای کارآفرینانی که در مرحله ی استارتاپی قرار دارند و مجبورند بیش از ۶۰ساعت در هفته را صرف کار خود کنند چند توصیه ی ساده داریم تا بتوانید پیامدهای منفی را ناشی از کار زیاد را کاهش دهند.
استارت آپینگ,استارتاپ,ایده پردازی,خلاقیت,استارتاپ ویکند,کارآفرینی,رویدادکارآفرینی,کسب و کار, اینفوگرافیک,موفقیت,نوآوری,مهارتهای ارتباطی,هوش هیجانی,روانشناسی,انضباط,مدیریت,مدیریت کارآفرینی,فکرنو,بازاریابی,فروش,دیجیتال مارکتینگ,بازاریابی نوین,تیم سازی,مدیریت پروژه,مدیریت مالی,توسعه مشتریان,بهره وری,مثبت اندیشی,startup,startuping,مشاوره,مشاور
در  موقع غذا خوردن قلب خود را فراموش نکنید
تا حد ممکن مصرف نمک و چربی را کم کنید تا فشار خون و گلوکز خون شما در سطح طبیعی باقی بماند.


ورزش و فعالیت فیزیکی داشته باشید
یک تایمر همراه داشته باشید تا هر 20 یا 30 دقیقه شما را از کار باز دارد تا از جای خود برخاسته و اندکی تحرک داشته باشید. در این مورد اپلیکیشن هایی هم چون BreakTakerوجود دارد که به شما یاداوری کند تا کمی از حالت نشسته خارج شده و تحرک داشته باشید. استفاده از تردمیل در محل کار در صورت امکان موثر خواهد بود. بهتر است جلسات غیر رسمی را در هنگام پیاده روی تشکیل دهید تا ضمن تحرک و فعالیت به کارهای خود نیز برسید.

 

از اضطراب بالا خودداری نمایید
مدیریت یک کسب و کار مسلما اضطراب آور است. اما برای کاهش استرس انجام تمریناتی مانند نفس عمیق کشیدن موثر است. در برنامه روزانه خود زمانی برای انجام فعالیت های مورد علاقه خود اختصاص دهید. حتما به مقدار استرس وارد بر خود دقت داشته باشید و به این مورد توجه داشته باشید که بدن شما قدرت تحمل آن میزان استرس را دارد.

منبع : msn.com


برچسب‌ها سلامتی کارآفرینان ساعات کار کارآفرینان مدیریت زمان کارآفرینی


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir