پر بحث ترین ها
 
همایش بزرگ راه پیش رو در اهواز
نوشته سردبیر سه شنبه 06 مهر 1395

تغییر و تحول ، بهره وری ، سودآوری ، رشد، پایداری، مبدل شدن از خوب به عالی و موفقیت و رشد پایدار در حوزه زندگی ، کارآفرینی و کسب و کار، از مهمترین خواسته های درونی و عملی هر انسان کارآفرین و مدیری است! با آنکه نظریه ها و توصیه های متنوعی برای هریک از این حوزه های ارائه شده و هریک از ما وجود دارد و کم و بیش با این رویکردها آشنایی داریم ، اما کمتر به تدوین و ترسیم نقشه راه و مدل رشد و شکوفایی هریک از ما پرداخته شده است.

شکی نیست که اتخاذ هر استراتژی برای موفقیت و رشد، خود نیازمند استراتژی است!مدیران و کارآفرینان موفق که با دستان خالی موفق به خلق امپراتوری های تجاری و اقتصادی شده اند، مهارت ها و توانایی های کلیدی را بدست آورنده اند که کمتر به آن پرداخته شده است. مدل های متداول و سنتی در تعیین اهداف، چشم انداز و برنامه ریزی کاری از این جهت ناکارآمد هستند ، که در صورتی کارآیی تا کنون توانایی موفقیت و رشد افراد را می بایست دارا می بودند .

 

یک حقیقت مهم این است که ما می توانیم روش ظاهری و ایده های دردسترس کسب و کارهای موفق را الگوبرداری و یا حتی کپی برداری نماییم، اما حقیقت این است که ما نمی توانیم DNA و مدل رشد آن ها را به درستی درک و بکاربگیریم! هریک از ما مدل رشد و DNA خاص خود را برای موفقیت و رشد دارد و این حقیقت که «یک روش برای همه ما، جواب های یکسان نخواهد داشت» این نکته را بر همه آشکار می سازند که پیروی از روش های کلی و کلی گرایانه در مدیریت و رشد و سودآوری کارآمد نخواهد بود.

با هزینه های کمتر، کسب و کارهای بهتر و موفق تر را ایجاد و توسعه دهید - خلاقیت خود در کسب و کار را به صورت عملیاتی بکاربگیرید - از یک مدیر متوسط به مدیر قاطع و کارآمد و رهبری توانمند در کسب و کار خود مبدل شوید دوره The Way Forward مسیری برای از شماره 2 به شماره 1 شدن است.

 

سبک آموزش

The Way Forward یا «راه پیشِ رو» یک سبک و مفهوم بنیادین در مدیریت، کارآفرینی و رهبری است که بر اساس تحلیل و ارزیابی موشکافانه مدل رشد و روش های خاص مدیریت، کارآفرینی، رشد و رهبری کارآفرینان برتر جهان توسعه یافته است. این مکتب که از سوی Jack Welch مدیر افسانه ای شرکت جنرال الکتریک (برترین مدیر تاریخ بر اساس انتخاب مجله تایم و خالق بزرگترین سازمان تجاری تاریخ) بنیانگذاری گردیده است، در قالب دوره ای انحصاری از سوی وی با نام Welch Way بطور خاص برای مدیران برتر جهان و با هزینه ای بسیار بالا برگزار می شود

اکنون این فرصت برای شما فراهم گردیده است تا محتوا و سبک آموزشی خاص این دوره را در قالب همایش بزرگ The Way Forward که بخشی از مکتب Welch Way و Jack Canfield محسوب می شود را فرابگیرید. در این دوره شما قادر خواهید بود تا: - مدل رشد خود را شناسایی کرده و آن را توسعه دهید - نقشه راه کسب و کار خود را ترسیم و آن را پیاده سازی کنید - بر اساس مدل 5P استراتژی های موردنیاز خود را بدون پیچیدگی و سردرگمی ترسیم و تدوین نموده و به سادگی پیاده سازی کنید - مهارت های کلیدی برای تحلیل عوامل موفقیت و رشد خود در محیط های مختلف را شناسایی کرده و به سادگی آنها را بکارببندید -
 جهت ثبت نام در این دوره منحصر بفرد اینجا کلیک کنیدبرچسب‌ها راه پیش رو دکتر بابک بهبودی نوید قیاسی


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir