پر بحث ترین ها
 
سه گام موفق برای رشد یک استارت‌آپ
نوشته سردبیر شنبه 10 مهر 1395

رشد موفق هر کسب‌وکار  در گرو کیفیت محصولات و خدمات آن نیست آن چه مهم است افرادی است که در آن استارتاپ فعالیت دارند.
کارآفرین و مدرس دانشگاه در رشته مدیریت در دانشگاه نورث‌وسترن، دانیل واینفورتر(Daniel Weinfurter)  معتقد است برای گذر یک استارتاپ از مرحله اول به مرحله توسعه و گسترش باید افراد مناسبی استخدام شوند تا استارتاپ در مسیر تعیین شده پیش رود. محصول و خدمات بسیار مهم است اما برای گسترش پذیری کسب و کار هیچکدام این ها مهم نیست آن چه مهم است افراد مناسبی است که به کار گرفته شده است. او بر این باور است که هر آن چه برای گسترش پذیری استارتاپ نیاز است  توسط افراد مناسب انجام خواهد شد.
واینفورتر سه گام زیر  را  برای رشد موفقیت‌آمیز یک استارت‌آپ را ارائه می دهد:
 
یک گام به عقب برگردید.
احتمال وجود مشکلات و درگیری هایی در آغاز شروع کار برای هر کارآفرینی وجود دارد اما ممکن است استراتژی مدیریتی استارتاپ را از رشد بازدارد. باید کارافرین به تنهایی اقدام به تصمیم گیری نکند و با افراد کاردان و باتجربه در زمینه کسب و کار خود مشورت نماید و تصمیم گیری را به آنان بسپارد.

 
حرف  مشاوران مورد اعتماد را بپذیرید
 در زمان ورود کسب و کار به مرحله رشد مدیران اقدام به تصمیم گیری می کنند اما به اعتقاد واینفورتر این کافی نیست و باید علاوه بر حضور آنان  به توصیه‌های آن‌ها نیز توجه شود.
ویژگی یک هیئت‌مدیره مناسب این است که بتواند  می‌تواند تیم مدیریت را وادار به تفکر پیرامون مسائلی کند که نسبت به آن بی توجه بوده است تا موجب بهبود عملکرد مدیریتی شود.
با تفکر استخدام کنید
 نداشتن پیش زمینه در منابع انسانی مشکلی است که اکثر مدیران کسب و کار در زمان استخدام افراد  با آن مواجه هستند و نبود این تجربه ممکن است باعث استخدام افراد نامناسب و ضعیف شود. واینفورتر در این باره می گوید برای رشد هر استارتاپی وجود افراد مناسب در زمان  بسیار حیاتی است. او لازمه رشد و گسترش پذیری کسب و کار را  افراد مناسب را  که تیمی از کارکنان آن کسب‌وکار باشند می‌داند.

منبع : .businessnewsdaily.com


برچسب‌ها استارتاپ رشد استارتاپ مراحل رشد یک استارتاپ


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir