پر بحث ترین ها
 
یک کارآفرین موفق چگونه برند شخصی می سازد؟
نوشته سردبیر یک شنبه 18 مهر 1395

راه اندازی یک کسب و کار آسان نیست. موفقیت، نتیجه ی کار و تلاش شبانه روزی و یادگیری است. اما اگر می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید و موفق شوید لازم است که روی برند شخصی خود نیز کار کنید. برند شخصی می تواند به شما کمک کند که مسیر موفقیت را سریع تر طی کنید. برای داشتن یک برند شخصی قوی می توانید اصول زیر را رعایت کنید.1- اصالت داشته باشید
اصالت با زور و اجبار به دست نمی آید؛ بلکه زمانی محقق می شود که گفته ها و رفتار شما در یک راستا قرار بگیرند. هیچ کس مدام خودش را «اصیل» معرفی نمی کند، بلکه کافی است این ویژگی را در خود نهادینه کند تا دیگران خودشان متوجه آن بشوند. اصالت عنصر بسیار ضروری برای رشد و توسعه هر کسب و کاری می باشد.
2- انسجام کلی داشته باشید.
رشد برند شخصی کم کم به گسترش حضور شما در کانال های به خصوصی از بازار و شبکه های اجتماعی منجر خواهد شد. شما با ایجاد و اداره ی مستمر پروفایل خود روی شبکه های اجتماعی، باید در نحوه ی معرفی برند شخصی خود انسجام را نیز حفظ کنید. برای این که انسجام خود را حفظ کنید می توانید از یک تصویر در تمام پروفایل ها و کانال های ارتباطی استفاده کنید و یا نام خود را به شکل تایپوگرافی طراحی کرده و از آن استفاده کنید.
3- داشتن داستان شخصی
داستان شما بخش قدرتمندی از برند شخصی شماست. همه دوست دارند بدانند که داستان شما چیست و اینکه چگونه به این جایگاه رسیده اید. این کار به شکل گیری ارتباطی انسانی و احساسی میان شما و مخاطبتان کمک شایانی می کند. این روایت قدرتمند باید به مخاطب شما بگوید شما چه نوع آدمی هستید، پای چه اصولی می مانید، و چگونه به جایگاه فعلی خود رسیده اید.
4- معرفی تخصص خود
مطالب تبلیغاتی و ارزش های شما کم کم توجه دیگران را به خود جلب خواهد کرد، اما این تخصص شماست که آنها را به دنبال کردن شما وادار و مشارکتشان را جلب می کند. موفق ترین شخصیت های تأثیرگذار هر حوزه، تمرکز خود را روی یک صنعت، قسمتی خاص یا بخش بسیار خاصی از آن قرار می دهند، سپس تخصص خود در این چارچوب را با استفاده از بازاریابی محتوایی، سخنرانی ها، مصاحبه ها و مشارکت مستقیم به نمایش می گذارند.برچسب‌ها برندسازی کارآفرینان برندینگ کارافرینی برندینگ شخصی


نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
 

 

پربازدید ترین ها

مطالب مرتبط
    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir