پر بحث ترین ها
 


دسته:
رویداد کارآفرینی با طعم مد و تکنولوژی
این روزها وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک، نرم‌افزارهای موبایل و صنعت مد با هم ترکیب شده و در حال ایجاد تغییر در این حوزه هستند. به همین منظور ما با گردهم آوردن کارشناسان مد، دعوت از کارآفرینان با استعداد و به کارگیری از اخرین روند فن‌آوری این رویداد را
سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سومین جشنوراه طرح کسب و کار دانشجویی رسما آغاز بکار کرد
جلسه معرفی و هماهنگی برگزارکنندگان سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سومین جشنوراه طرح کسب و کار دانشجویی با حضور نمایندگان پارک های علم و فن آوری ، مراکز رشد ، شتاب دهنده و vcها 13 مهرماه در وزارت علوم کشوربرگزار شد.
اولین رویداد کارآفرینی فرآفرین در اهواز برگزار شد
اولین رویداد ملی کارآفرینی فرآفرین با محوریت کسب و کارهای اینترنتی در اهواز برگزار شد . این رویداد متفاوت ، با تمرکز بر توسعه و کشف مشتری ، سعی دارد علاقمندان را با تشخیص درست بازار هدف ، انتخاب مشتری درست برای محصول و خدمات ، آشنا کند
اردوی کارآفرینی گردشگری با محوریت تبریز۲۰۱۸
شرکت کنندگان این رویداد با ایده های ناب خود می خواهند شهر تبریز را به بهترین شکل برای تبریز ۲۰۱۸ که پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی است آماده کنند.
دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار برگزار شد
دورهمی کارآفرینی دیدار ، محلی است برای عاشقان کارآفرینی ، استارتاپ ها ، کسب و کاهای نوپا که در آن افراد برای گسترش ارتباطات کاری ، آشنایی با مشاغل و شنیدن تجربیات افراد پیشرو در این زمینه ، شرکت میکنند .
خوزستان میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی فرآفرین در حوزه ICT شد.
یکبار دیگر استان خوزستان میزبان رویدادی ملی در حوزه ICT شد. فرآفرین رویداد ملی کارآفرینی است که توسط سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) سازمان جهاد دانشگاهی کشور طراحی‌شده است.
شهرآورد هوشمند برگزار می شود
همزمان با دومین دوره همایش شهر هوشمند رویداد نوآورانه طرح ایده و حل مسائل شهری با عنوان شهرآورد هوشمند برگزار می شود
«مايتی لبز» چيست ؟
«مايتی لبز» (Mighty Labs) يک برنامه پيش شتابدهنده برای کارآفرينهای درحال رشد است که آماده اند ايده هايشان را به کسب و کارهای پررونق تبديل کنند.
رویداد ماکاتون
ماکاتون رویدادی است برای آشنایی شرکت کنندگان با فضای استارت آپ ها به همراه آموزش آنچه که برای داشتن یک استارت آپ موفق لازم است.
همایش بزرگ راهکارهای بازاریابی نوین و افزایش فروش
ما معتقدیم این همایش می تواند ذهن شما رو به روی مسائلی باز کند تا کلیدی برای قفل کسب و کارتان باشد. همراه با ارائه مدرک بین المللی با امضاء آقای مایکل لندر به شرکت کنندگان
دومین رویداد ملی اینوتک سلامت
رویداد ملی اینوتک سلامت رویداد مهم کارآفرینی و فناوری اختصاصی حوزه سلامت می باشد که برای دومین بار در کشور به دنبال حرکت مبتکرانه و موفق دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برگزاری نخستین رویداد اینوتک سلامت، با مشارکت مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا جهاد
اولین رویداد کارآفرینی هم کوک (همدانی ها بخوانند)
چند جوان خوش ذوق با تخصص های کارآفرینی، کسب و کار، گرافیک و برنامه نویسی کنار هم جمع شدند و به دنبال کسانی هستند که مثل خودشان کوشا، با انگیزه و دارای روحیه کار جمعی باشند.

بیشتر...

 

 

پربازدید ترین ها

    
 
ثبت نام :           اشتراک در خبرنامه:       درباره ما :    
ثبت نام
ورود به حساب کاربری
 
  اشتراک در خبرنامه
تماس با ما
        سریع، ساده  ،کاربردی

اگرفرصت کافی  برای مطالعه راه اندازی یک
کسب و کار و یا بررسی مهارت های ارتباطی
ندارید ، مطالب این سایت بطور خلاصه
،کاربردی و ساده در اختیارتان  است 

   
با ما در شبکه های اجتماعی باشید
سریع | ساده |کاربردی
Powered by: RadRayaneh.ir